Školní rok 2013/2014

Paní učitelky ze všech tříd děkují rodičům, kteří nám ve II. pololetí školního roku 2014/15 nejrůznějším způsobem pomáhali: opravami, vylepšením ukládání sportovních potřeb na zahradě, materiálem pro naše tvoření, dekoracemi či hračkami a sponzorskými dary. Velmi si Vaší pomoci vážíme.

DĚKUJEME Smile

kolektiv pedagogických pracovníků MŠ

Třída U Motýlků děkuje:

rodičům Elišky Jandové - za fotodokumentaci besídek a za výzdobu do třídy
rodičům Filípka Teryngela - za omalovánky pro děti
rodičům Báry Sadilové - za hry pro chvíle na zahradě. Děti si hry už vyzkoušely a moc se jim líbily.
mamince Pavlíka Nového - za textilní materiál pro naše tvoření
rodičům Marečka Johánka – za instalaci výukových prvků do třídy, herny a tělocvičny
mamince Maxíka Sítníka - za dekorační materiál pro naše tvoření
mamince a babičce Sofinky Bačákové – za velikonoční dekorace, „měkké“ hračky a velké množství hygienických potřeb
mamince Beatky Černochové - za DVD pohádky pro deštivé dny Smile
rodičům Káji Hájka - za sponzorský dar
mamince Matěje Málka - za koberec do herny
paní Ivě Jiříkové (paní učitelka keramiky) – za sponzorský dar ve formě nevypalovací keramické hlíny, ze které děti vytvořily kachlíky pro maminky k svátku

Třída U Rybiček děkuje:

tatínkovi Šimona Dvořáka - za závěsný systém pro ukládání odstrkovadel na zahradu
tatínkovi Marušky Menclové - za kontrolu a servis odstrkovadel a koloběžek
rodičům Tomáše Káry - za sponzorský dar

Třída U Slůňat děkuje:

panu Fořtovi - za pravidelné sekání trávníku na zahradě v MŠ v Hrnčířích
tatínkovi Kubíka Chrastila – za to, že nám voda teče správným směrem a za drobné průběžné opravy
tatínkovi Ivetky Brabcové - za připevnění zábradlí
panu Fořtovi – za sekání trávníku na zahradě
všem ostatním – za drobné pomůcky, dárky pro děti, sběr papíru

Celá školka děkuje:

dobrovolným hasičům z Písnice, kteří k nám již druhým rokem přijeli ve svém volném čase. Děti si doslova skrz naskrz prolezly jejich hasičské auto, hasiči jim předvedli vybavení auta a nechybělo ani vyzkoušení opravdické helmy. Moc DĚKUJEME!!

rodičům Ládi Pytlouna - za fotodokumentaci šerpování